Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów!

Wykonywanie i układanie podłóg drewnianych

Firma KENIO oferuje usługi parkieciarskie oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnych materiałów, oraz rozwiązań. Zajmuje się również sprzedażą profesjonalnych produktów związanych z tematyką podłogową. Nasz sklep wyposażony jest w wysokogatunkowe materiały niezbędne do stworzenia eleganckiej, ciepłej i przyjaznej dla środowiska podłogi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży podłóg drewnianych świadczymy usługi opierając się na najnowszych technologiach, korzystając z wybranych krajowych i zagranicznych materiałów wysokiej jakości.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta, która obejmuje zarówno dobór optymalnego rodzaju podłogi, jak i układanie parkietu. Zajmujemy się także reperacją i pielęgnacją parkietów oraz renowacją podłóg drewnianych.

Dwa oddziały we Wrocławiu

Firma KENIO oferuje usługi parkieciarskie oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnych materiałów, oraz rozwiązań.

Rozwijając się w 2020r. otworzyliśmy nową filię wraz z firmą Jawor-Parkiet przy

ul. Stacyjnej 1, (boczna Legnickiej) By stworzyć dla naszych klientów największy w Województwie dolnośląskim salon wyposażony w pełną gamę podłóg drewnianych najwyższej jakości.

Zajmując się również sprzedażą profesjonalnych produktów związanych z tematyką podłogową., oddział na ul .Skarbowców 4, pozostał wyposażony w wysokogatunkowe materiały niezbędne do stworzenia eleganckiej, ciepłej i przyjaznej dla środowiska podłogi oraz wykończenia elementów drewnianych profesjonalnych firm chemicznych z Polski i Europy.

Pasja głównym składnikiem sukcesu firmy

Łukasz Kenio, założyciel marki to mistrz parkieciarstwa oraz prac stolarskich. Zajmował wysokie pozycje w konkursach branżowych. Pomimo silnej konkurencji plasując się na czołowych pozycjach. Świadectwo czeladnicze technika stolarstwa połączone z wrodzonym dążeniem do perfekcji i pogłębianiem swojej wiedzy zaowocowało założeniem firmy solidnej, dbającej o jakość wykonywanych usług parkieciarskich. Praca wzbogacona pierwiastkiem oryginalności i pomysłowości stała się głównym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej.

Najlepsze firmy wywodzą się z pasji – KENIO potwierdza tę regułę. Funkcjonując na rynku od kilkunastu lat, wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do klienta, oraz dbałość o wysoki standard obsługi. Parkieciarz Wrocław – to fachowa realizacja zleceń.

Co wyróżnia firmę Kenio?

Posiadamy manualną i kreatywną zdolność do tworzenia bardzo skomplikowanych oraz wyszukanych projektów. Nawet Mozaika drewniana w naszym wykonaniu zachwyci każdego. Organizujemy szkolenia Parkieciarskie wraz z przodującymi firmami chemicznymi. Staramy się wzbogacić nasz ubogi rynek w wykwalifikowanych fachowców. Wciąż udoskonalamy naszą wiedzę, którą chcemy podzielić się z innymi.

100% gwarancji – potwierdzona referencjami od setek zadowolonych klientów. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz służymy doradztwem technicznym.

Profesjonalne wyposażenie zaplecza sprzętowo-maszynowego firmy i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia szybkie i perfekcyjne realizacje inwestycji różnego typu.

DYPLOMY I CERTYFIKATY

NASI PARTNERZY

Współpracujemy z licznymi producentami podłóg drewnianych, chemii oraz preparatów do pielęgnacji drewna. Dzięki szerokiemu asortymentowi renomowanych firm, mamy pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z efektu końcowego.